Noc Kupały

/
11 Comments
Jeśli jesteście na bieżąco z moim fanpage, to z pewnością wiecie o szczęśliwym dla mnie rozwiązaniu konkursu marki Catrice. Otóż słynna firma kosmetyczna zorganizowała dwuetapowy projekt. W pierwszym fanki Catrice na Facebooku miały wybrać poprzez polubianie zestaw kosmetyków, które otrzymają blogerki wytypowane do projektu. Chętne do wzięcia udziału w testowaniu musiały napisać trzyzdaniowy tekst, dlaczego prowadzą bloga. Jurorzy wyłonili wśród wszystkich zgłoszeń pięć finalistek z najciekawszym uzasadnieniem, wśród których znalazłam się ja. Kilka dni po ogłoszeniu wyników przyszły do nas takie same zestawy składające się z pięciu produktów Catrice: bronzera, lakieru do paznokci, szminki, paletki cieni i mascary. Zadaniem z drugiego etapu było przygotowanie stylizacji pod hasłem "Noc Kupały". Wszystkie kosmetyki, które otrzymałyśmy od Catrice musiały zostać użyte. A oto moja praca, która przyniosła mi zwycięstwo:


Kosmetyki: eyeliner Inglot Gel Liner (76), bronzer Catrice Sun Glow Matt Bronzing Powder (030 Medium Bronze), cień z palety Sephora, kredka Nouba, cień z palety Pierre Rene Quattro (Elegance), paletka Catrice Absolute Bright, mascara Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara, rzęsy Ardell (Demi Wispies), rozświetlacz z palety The Balm Balm Jovi (Solid Gold), szminka Catrice Ultimate Color (050 Princess Peach)

Dziękowałam już na Facebooku, ale dziękuję również tutaj: Wam za takie wsparcie (którego się nie spodziewałam!) i jurorom Catrice za ostateczne postawienie na mój makijaż! :-) Uczyniliście mój dzień jeszcze piękniejszym!


You may also like

11 komentarzy:

 1. piękna stylizajca ! Wyglądasz cudnie ! Żaluje tylko, ze nie ma większych zdjec i zblizen :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, oby więcej takich sukcesów !!! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i zazdroszczę MEGA talentu! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Wcale się nie dziwię, że wygrałaś! Jesteś doskonała w tym co robisz! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. naprawde mega talent !!
  cudowne cieniowanie i zdobienie

  OdpowiedzUsuń
 6. żałuję że nie wiedziałam o konkursie :( Twoja praca od razu mi się spodobała i wiedziałam że wygra!

  OdpowiedzUsuń
 7. najpiękniejszy makijaż to i nie dziwne że wygrał, gratuluję :D

  OdpowiedzUsuń
 8. jest przepiękna :) gratulacje

  OdpowiedzUsuń