Kolorowy makijaż Christiny Aguilery

/
5 Comments
Kochani, piękna aura za oknem, przybyło lato, a wraz z nim ciepłe wieczory - miałam wczoraj wspaniałą sposobność z tego skorzystać. :-) Przygotowałam zatem makijaż, który fajnie się sprawdzi na takie dni - przecież latem nie może zabraknąć kolorów... Otóż przybywam do Was z tutorialem makijażu Christiny Aguilery, nieskomplikowanego, ale efektownego. Wokalistka pokazała się w takim sześć lat temu przy okazji spotkania z fanami w ramach promocji zapachu "Inspire". Zdjęcie Xtiny do zobaczenia tutaj.


Kosmetyki: cienie Makeup Geek (Vanilla Bean, Unicorn, Cupcake), cień Maybelline Color Tattoo 24Hr (Icy Mint), kredka Essence Long Lasting Eye Pencil (Coolest Chic), kredka NYX Jumbo Pencil (Milk), eyeliner Maybelline Eyestudio Lasting Drama (Intense Black), mascara Maybelline Great Lash Mascara (Very Black), rzęsy Ardell (Demi Wispies), bronzer W7 Honolulu, rozświetlacz z palety The Balm Balm Jovi (Solid Gold), pomadka z palety Sephora

Jeśli makijaż Wam się podoba, będę wdzięczna za serduszka na Makeup Geek. Ponadto zapraszam na mój fanpage i do subskrypcji kanału.


You may also like

5 komentarzy: