On and on smoky

/
1 Comments
Pozdrawiam Was gorąco znad polskiego morza! :-) Obecnie jestem na wczasach, dlatego zapanował mały zastój w dodawaniu nowości ode mnie. Co prawda przygotowałam wcześniej kilka filmików, ale na miejscu okazało się, że mój dostęp do Internetu jest bardzo ograniczony, dlatego przez pierwsze dni wyjazdu nie dawałam znaków życia. :-) Teraz okazało się, że z sieci mogę swobodnie korzystać, dlatego z radością wrzucam Wam tutorial makijażu, który to miałam na sobie na video z recenzją szminki JOKO.


To moja propozycja makeupu w chłodniejszej tonacji brązu w duecie z nieśmiertelną czerwoną szminką. Sprawdzi się na wiele okazji, odważniejsze kobiety mogą poinspirować się na trwający obecnie sezon ślubny - czy to na wesele, czy dla panny młodej. :-) Zdradzę, że mam w zanadrzu jeszcze jeden brązowy makeup wieczorowy, ale cieplejszy i delikatniejszy.


Kosmetyki: cień Maybelline Color Tattoo 24Hr (On and on bronze), cień z paletki Pierre Rene Trio Eyeshadow (15), cienie z paletki Sleek Sunset, cień Makeup Geek (Vanilla Bean), cień Nouba Quattro (607), eyeliner Maybelline Eyestudio Lasting Drama (Intense Black), mascara Maybelline Great Lash Mascara (Very Black), rzęsy Ardell (105 Black), bronzer W7 Honolulu, cień Essence Eyeshadow (Dance all night), szminka JOKO Long Lasting Lipstick (34)

Jeśli makijaż Wam się podoba, będę wdzięczna za serduszka na Makeup Geek. Ponadto zapraszam na mój fanpage i do subskrypcji kanału.


You may also like

1 komentarz:

  1. Piękna jak zawsze i jak zawsze mi się podoba, co u Ciebie innego napisać:)

    OdpowiedzUsuń