Makijaż Beyonce z Tyra Banks Show

/
4 Comments
Witam Was z powrotem! :-) Trochę ostatnio robią mi się zastoje na blogu, fanpage i kanale, ale po prostu jest to spowodowane moimi wyjazdami i ogólnie sprawami związanymi z moją wizażową pasją. Wiadomo, oprócz makijaży ślubnych/weselnych, które wykonuję na klientkach, jeszcze pojawiałam się ostatnio na planach sesji i planach filmowych. Ale kiedy tylko znajduję czas, z przyjemnością coś dla Was kręcę.

I tym razem przybywam do Was z tutorialem makijażu Beyonce z Tyra Banks Show. Przygotowałam go, oczywiście, jak zawsze we współpracy z Beyonce.com.pl. Tak podkreślone i wymodelowane oko na pewno sprawdzi się przy oczach szeroko rozstawionych, ale niech to nie będzie dla Was ograniczeniem. :-) Jak Wam się podoba?Kosmetyki: baza Pierre Rene Smoothing Cashmere, podkład Pierre Rene Advanced Lift (05 Natural), podkład Pierre Rene Skin Balance (Champagne), puder Catrice Prime And Fine Mattyfying Powder Waterproof (010 Transculent), korektor Maybelline Affinitone (01 Nude Beige), paletka do brwi Pierre Rene Eyebrow Set, baza pod cienie MIYO Eye Do! Eyeshadow Base, cień Pierre Rene Trio Eyeshadow (01), cień Pierre Rene Chic Eyeshadow (121), cienie Pierre Rene Palette Match System (32, 69), eyeliner Maybelline Eyestudio Lasting Drama (Intense Black), mascara Pierre Rene Lash Creator XXL Mascara, rzęsy Ardell (Beauties Black), Inglot Duraline, błyszczyk MIYO Mini Gloss Just For Fun (Hiacynth), bronzer Pierre Rene Bronzing Powder (01 Light Bronze)

Jeśli makijaż Wam się podoba, będę wdzięczna za serduszka na Makeup Geek. Ponadto zapraszam na mój fanpage i do subskrypcji kanału.


You may also like

4 komentarze: