Inspiracja Chanel

/
9 Comments
Jak mnie długo tu nie było! Mam jednak usprawiedliwienie na tą nieobecność - spędziłam ponad tydzień w Krakowie. Zaciągnęły mnie tam sprawy związane z moją pasją. Wobec tego trochę musiałam pożyć na walizkach, ale wszelkie utrudnienia stają się "lżejsze", gdy działa się z miłością! :-)

Przybywam do Was tym razem z makijażem graficznym, inspirowanym jednym z trendów makeupowych na rok 2014, proponowanych przez Chanel. Wykonywałam go z myślą o konkursie Maxineczki i Golden Rose, ale niestety - zaistniały okoliczności, które uniemożliwiły mi nadesłanie go w terminie. Natomiast myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, by go Wam mimo wszystko zaprezentować. :-) Na zdjęciach modelek widziałam pierwowzór w duecie z ustami nude, ja z kolei postawiłam na kolor. Wszak fuksjowa szminka dość rzadko gości w moich makijażach (raczej stawiam na czerwień), dlatego uznałam ten makeup za dobry pretekst ku temu.

Pewnie niektórym z Was rzuci się w oczy jakaś mała inność w moich zdjęciach. :-) Parenaście dni temu postanowiłam zainwestować w lepsze oświetlenie i choć jeszcze sporo się muszę nauczyć w obsłudze tego sprzętu, to cieszy mnie możliwość prezentowania Wam coraz przyzwoiciej ujętych efektów końcowych moich makijażowych propozycji.

Kosmetyki: cień z palety Sephora, cień Makeup Geek (Latte), cienie Inglot Freedom System (353, 349), eyeliner Maybelline Eyestudio Lasting Drama (Intense Black), płyn Inglot Duraline, brokat Inglot Body Sparkle (59), muszla kruszona, mascara MIYO Big Fat Lashes, rzęsy Ardell (105 Black), bronzer W7 Honolulu, szminka Rimmel by Kate (02)


You may also like

9 komentarzy: