Full of neon colors

/
10 Comments
Ostatnio zaliczyłam dłuższą przerwę w tworzeniu, która następnie zaowocowała u mnie wysypem weny twórczej. Z wielką przyjemnością zasiadam do makijaży, nie brakuje mi pomysłów i inspiracji. Uwielbiam ten napływ kreatywnej energii. Zresztą (no dobra, chyba mogę to powiedzieć, bez obaw, że jeszcze postanowi ustąpić na chwilę miejsca zimie :-)) mamy wiosnę, która niesie ze sobą wyjątkową moc napędzającą do działania. W to mi graj!

Z powodu coraz cieplejszej i słonecznej aury (hm, mam nadzieję, że tylko dzisiaj się na Podkarpaciu pogoda zbuntowała z tym deszczem :-)) czuję jeszcze większą ochotę niż zwykle na kolory. A co! Postawiłam na neony - wobec tego w ruch poszła paletka Acid od Sleek. Uwielbiam w makijażu łączyć naraz wiele cieni do powiek, by uzyskać interesujący, niepowtarzalny efekt. Tak uczyniłam tym razem - w jeden makeup wplotłam ich ponad dziesięć. :-)

Kosmetyki: cienie z palety Sleek Acid, cień z palety Sleek Sunset, cień z palety Sleek Snapshots (Purple Haze), cienie Makeup Geek (Neptune, Ice Queen), eyeliner Makeup Geek (Fame), eyeliner Maybelline Eyestudio Lasting Drama (Intense Black), mascara Pierre Rene Lash Precision, rzęsy Ardell (Beauties Black), bronzer W7 Honolulu, pomadka z palety Sephora


You may also like

10 komentarzy: