Pierre Rene Advanced Lift - recenzja podkładu / review of foundation

/
1 Comments
Postanowiłam trochę się "uśmiechnąć" w stronę osób obserwujących mnie, które nie znają języka polskiego. Od teraz będę umieszczać w moich filmikach napisy po angielsku. Także na blogu oraz fanpage będą pojawiać się wpisy dwujęzyczne. Mam nadzieję, że taki przejaw otwartości na zagranicznych odbiorców przypadnie wielu z Was do gustu.

Odkąd jestem ambasadorką Pierre Rene, testuję podkład Advanced Lift. Dlatego po kilkunastu tygodniach stosowania go w różnych warunkach, postanowiłam nakręcić dla Was jego recenzję. Wiem, że wiele z Was interesują podkłady tej marki, ponieważ przez wiele użytkowniczek są lubiane i można je nabyć za stosunkowo niewielkie pieniądze. Podkład liftingujący Advanced Lift to nowość w asortymencie Pierre Rene, zatem w zasadzie niewiele można znaleźć na ten temat.

ANG: I have decided to take care of my visitors, who watch my makeups and don't speak Polish. So now I'm starting to put english subtitles in my videos. On blog and fanpage I'll write in two languages too. I hope, you'll like it.

When I've become an ambassador of Pierre Rene, I test foundation called Advanced Lift. I have used it since several weeks in different conditions and now I'm ready to tell you about it. So I've prepared a video with my own rewiev. I know many people are interested in Pierre Rene foundations, because they aren't expensive. A lot of bloggers recommend them. Advanced Lift is a new product in Pierre Rene's assortment, so you can find about it not much information. I prepared this video for people, who would like to know more about this cosmetic.


Zapraszam na mój fanpage, do subskrypcji kanału i na Instagram. | Visit my fanpage, subscribe my channel and follow me on Instagram.


You may also like

1 komentarz:

  1. Z kazdej strony pierre rene kusi niesamowicie. I juz wiem, ze jak bd u siebie w miescinie kupie podkład skin balance :D

    OdpowiedzUsuń