Feel this moment!

/
9 Comments
Przybywam do Was z nowym filmikiem! :-) Wreszcie, po dłuższej batalii z awarią Internetu (temat na tyle mnie irytujący, co także nieciekawy, więc go przemilczę), udało mi się wrzucić. Przy okazji z przyjemnością patrzę na statystyki bloga - wcale Was tak dużo nie ubywa z codziennego zaglądania w oczekiwaniu na nowości, jeśli mam "przestój". To miłe i naprawdę budujące. Dziękuję! <3

Drugi film powstał we współpracy z ChristinaAguilera.com.pl. Jak wiecie, od kilku miesięcy tworzę dla nich tutoriale makijaży Xtiny. Na podobnych warunkach przygotowuję coś takiego dla Beyonce.com.pl. Dotąd wykonywane przeze mnie instrukcje opierały się na zdjęciach, lecz odkąd dołączyłam do społeczności YouTube, postanowiłam, że również jak wykonać makeupy tych wokalistek będę pokazywała w formie video, co pozwoli Wam więcej zaobserwować. :-)


W takim makijażu zaprezentowała się Christina na imprezie Billboard Music Awards 2013. Zdjęcia z tego eventu możecie obejrzeć tu.


Kosmetyki: cień Makeup Geek (Stealth), cień z palety Sephora, cień z palety Sleek Snapshots (Martini), cień z palety Sleek Sunset, cień z paletki Pierre Rene Quattro (Elegance), kredka NYX Jumbo Pencil (Milk), eyeliner Maybelline Eyestudio Lasting Drama (Intense Black), mascara Glazel Long Lash Mascara, rzęsy Ardell (Demi Wispies), bronzer W7 Honolulu, szminka Pierre Rene Hydra Elegance Lipstick (Nude Velvet), błyszczyk Pierre Rene Chic Gloss (Melody Brown)

Jeśli makijaż Wam się podobał, będę wdzięczna za serduszka na Makeup Geek. Ponadto zapraszam na mój fanpage oraz do subskrypcji kanału.


You may also like

9 komentarzy: